Katalogs

Tvaicētas galda bietes vakuumiepakojumā, vairumā!

Zemnieku saimniecībā pārdod tvaicētas galda bietes vakuumiepakojumā, vairumā. Piedāvājums HoReCa sektoram. Svaigā veidā - nestandarta bietes. Par daudzumiem un cenām sīkāk interesēties pa telefonu.


Pārdod kartupeļus vairumā

Pārdod kartupeļus vairumā


Viesu nams "Laumas" piedāvā atpūtu klusā un mierīgā

Viesu nams "Laumas" piedāvā atpūtu klusā un mierīgā lauku gaisotnē. Varam uzņemt no 1 - 30 personām. Pie mums varat gan nopērties pirtiņā, gan pasēdēt uzkurinātā baļļā, bet pēc tam veldzēties dīķī turpat pie pirtiņas sliekšņa. Otrajā stāvā ir trīs omulīgas istabiņas, kur baudīt naktsmieru. Ja vēlaties aktīvāku atpūtu - pagalmā ir volejbola laukums, varam piedāvāt izbraucienam velosipēdus, vai arī uzspēlēt kroketu. Mūsu cenas ir elastīgas, bet par bērniem līdz 7 gadu vecumam vispār nav jāmaksā. Papildus nodarbojamies ar bioloģisku augļu, ogu (zemenes, avenes, ķirši, plūmes, bumbieri, āboli, smiltsērkšķi), dārzeņu un zaļumu (tomāti, gurķi, dilles, baziliks, timiāns ) audzēšanu. Laipni lūdzam.


Piesakiet zemenes, upenes, avenes no Bioloģiskās saimniecības!

Piesakiet uz jauno sezonu garšīgas ogas no bioloģiskās saimniecības! Par cenām un daudzumiem, lūdzu interesēties pa telefonu!


PĀRDOD DĀRZEŅUS UN OGAS .CENA RUNĀJAMAS PA TĀLRUNI

PĀRDOD DĀRZEŅUS UN OGAS .CENA RUNĀJAMAS PA TĀLRUNI


Piesakiet! Bioloģiski audzēti spināti, dilles, lociņi, salāti, redīsi u.c.

Bioloģiski audzēti spināti, dilles, lociņi, salāti, redīsi, u.c. garšaugi un dārzeņi. Pasteidzieties! Pieņemu Jūsu pasūtījumus audzēšanai uz jauno 2016.g. sezonu. Saimniecība atrodas meža vidū, slikta zona, lūdzu zvaniet vairākkārt!


Pārdod garšīgus krtupeļus!

Pārdod krtupeļus, dažādas šķirnes! Par cenām interesēties pa telefonu!


Muskatķirbji!

Piedāvājam pašu audzētus muskatķirbjus. Pieņemu pieteikumus audzēšanai uz jauno sezonu 2016. g. Par cenām interesēties pa telefonu.


kartupeļus

Pārdodu BIOLOĢISKI AUDZĒTUS KARTUPEĻUS


Pārdod gurķus.

Pārdod gurķus.