Katalogs

Logu un vitrīnu mazgāšana, pielietojot profesionālus līdzekļus un

Logu un vitrīnu mazgāšana, pielietojot profesionālus līdzekļus un aprīkojumu. Fasādes mazgāšana, reklāmas stendu mazgāšana. Visa veida grīdas segumu (linoleja, parketa, lamināta, marmora, kā arī flīžu grīdas) mazgāšana, tīrīšana vaskošana Horizontālo un vertikālo virsmu uzkopšana un tīrīšana


Mēs piedāvājam dažāda veida kastes

Mēs piedāvājam: - dazāda izmēra slēgtas un perforētas plastmasas kastes; - vākus; - plastmasas sadales dēļus; - paletes un grīdas plāksnes; - ratiņus; - mucas un pārtikas lielgabarīta konteinerus; - atkritumu konteinerus 2 un 4 riteņu; - dezinfekcijas iekārtas. Produkcijai ir SVA sertifikāts pārtikas produktu uzglabāšanai un transportēšanai. Piedāvājam kastes apdrukāt ar jūsu firmas nosaukumu vai logotipu.


Koka izstrādājumi

Izgatavošu un restaurēšu vīnes vai lenču krēslus. Izveidošu audējiem stelles, kā arī pieņemu neorģinājus pasūtījumus. Izgatavoju arī pirkts beņķus, nažu turētājus utml.


Piedāvājam digitālos medus mitruma refraktometrus PAL-22S. Ražotājs Atago,

Piedāvājam digitālos medus mitruma refraktometrus PAL-22S. Ražotājs Atago, Japāna. Tehniskie dati: kalibrēšanai vajag tikai ūdeni. Mērījums 3 sekundēs. Ļoti ērts un vienkāršs lietošanā. Mazgājams zem krāna ūdens, ūdensizturība IP-65. Medus mitruma skala 12, 0% līdz 30, 0%. Izšķiršana 0, 1%; precizitāte 0, 2%. Mērījuma temperatūra +10+40 grādi. Automātiskā temperatūras kompensācijas (ATC) funkcija, kas ļauj precīzi un pareizi izmērīt arī vēsu vai siltu medu. Klasiskajiem refraktometriem šādas funkcijas parasti nav. Precīzi varēsiet noteikt vai Jūsu medus nav ar risku sarūgt pārāk liela mitruma dēļ. >100 apmierināti lietotāji Latvijā, ieskaitot Latvijas Biškopības Biedrību. Piedāvājam arī dažādus citus Atago refraktometrus: sulām, ogām āboliem, vīna ražotājiem, alus misai,


Trušu būri , suņu būdas u.c.

Trušu būri, suņu būdas u.t.


Tirdzniecības teltis

Lielas noslodzes lietošanai paredzētas nojumes ar pilno apdruku - Āra pasākumiem, tirdzniecībai, prezentācijām. Nojumes piedāvājam apdrukāt. Nojumes tiek ražotas vairāku gadu garumā un sevi ir pilnvērtīgi pierādījušas. Šīm teltīm karkasa materiāls - cinkots tērauds vai alumīnijs. (visas detaļas tērauds vai alumīnijs, atkarībā no rāmja veida) Piedāvājam krāsu paraugus telts virsmai. Varam kombinēt dažādu toņu variantus. (piemēram jumta krāsa un nojumes sānu malas ir dažādos toņos) Piedāvajam dažādus izmērus. Sīkāka informācija pa telefonu/e-pastu vai mūsu mājas lapā.


Produkcijas marķēšanas risinājumi.

Produkcijas marķēšanas risinājumi.


Piedāvājam iepakojumu Jūsu produktam!

Piedāvājam iepakojumu, kas Jūsu produktam ļaus izskatīties vēl garšīgāk! Mūsu uzņēmuma ražota plastmasas iepakojuma priekšrocības ir: - vieglums, - formu un krāsu plašs sortiments, - tilpumi no 100ml līdz 2L, - pievilcīgas cenas, - minimālas pasūtījuma partijas sākot no 50 gab, - iepakojums paredzēts kontaktam ar pārtiku (atbilstības sertifikāts).


Eļļas un smērvielas lauksaimniecības tehnikai plašā sortimentā

Rietumu kapitāla kompānija piedāvā plašā sortimentā eļļas un smērvielas lauksaimniecības tehnikai, ražošanas iekārtām. Esam Q8Oil (Kuwait Petroleum) pārstāvniecība Latvijā, ka arī tirgojam NVS un ES ražojuma eļļas un smērvielas. sīkāka informācija pa kontakttālruni vai e-pastu.


Plastmasas kastes

Ražojam un pārdodam dažāda veida un izmēra plastmasas kastes. Mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība. Pārtikas un nepārtikas vajadzībām. Cena atkarīga no pasūtāmā daudzuma.