Katalogs

Tirdzniecības vietas

Piedāvāju 20 tirdzniecības vietas (tirgošanai no automašīnām) Iļģuciemā. Vieta atrodas dzīvojamās apbūves teritorijā, blakus ir tirdzniecības centrs, veikali. Pieejama elektrība.


ZS sniedz meža izvešanas pakalpojumus Jēkabpils un Daugavpils

ZS sniedz meža izvešanas pakalpojumus Jēkabpils un Daugavpils rajonā, un pērk pēc vienošanās.


Piedāvājam atpūtu pie ezera zemnieku saimniecībā, telpas svinībām!

Piedāvājam atpūtu pie ezera zemnieku saimniecībā, telpas svinībām, pirts, laivu noma, telšu vietas.


Vecumniekos, Bauskas iela 16veikala

Vecumniekos, Bauskas iela 16 veikala "Namiņš" telpās Vecumnieku tirgus oficiālā atklāšana Visus pirkt un pārdot gribētājus aicinām uz tirgus atklāšanu!


Zasas pagastā Z/S vajadzīga palīgstrādniece dārza darbos

Zasas pagastā Z/S vajadzīga palīgstrādniece dārza darbos [ pikesana]. Par dzīves vietu un samaksu vienoties varam uz vietas. Z/s audzē cūkas, kartupeļus, dārzeņus.


Piedāvāju fotogrāfiju izgatavošanu Jūsu produkcijas reklamēšanai.

Piedāvāju fotogrāfiju izgatavošanu Jūsu produkcijas reklamēšanai, ir liela pieredze.


Atpūtas un sporta komplekss Smiltenes novadā!

Atpūtas un sporta komplekss Smiltenes novadā. Skaistos pļavu plašumos un ūdens ielokos paveras neaizmirstams skats uz atpūtas un sporta kompleksu, kurš ir izvietots uz trīs salām, lai ikviens viesis justos neviena netraucēts un varētu baudīt pilnvērtīgu atpūtu. Organizējam: Sporta spēles Banketus Seminārus Svinības Kāzas Dažnedažādus pasākumus pēc jūsu vēlmēm. Sīkāku informāciju par mums atradīsiet mūsu mājas lapā vai zvanot pa uzrādīto tālruni.


Piedāvāju izveidot interjera dizaina projektu Jūsu mājai, dzīvoklim,

Piedāvāju izveidot interjera dizaina projektu Jūsu mājai, dzīvoklim, veikalam. Vizualizācija (3 D), skiču projekts, griestu, grīdas, apgaismojuma plāni. Materiālu, mēbeļu piemeklēšana. Cena: eur/m2. Sienu apgleznošana- pēc vienošanās. Autoruzraudzība un interjera dekorēšana. Konsultēju stilu un krāsu gammas izvēlē.


ir lielākais transportēšanas, lauksaimiecības, būvniecības, iekraušanas, mežizstrādes

ir lielākais transportēšanas, lauksaimiecības, būvniecības, iekraušanas, mežizstrādes un komunālās tehnikas portāls, kurā profesionāļi un privātpersonas var meklēt, pārdot un pirkt smago un speciālo tehniku. Jūsu izvietotie sludinājumi būs redzami 45 valstīs un automātiski iztulkosies 35 valodās.


SIA atver Latvijas lauksaimniecības ražojumu tirgu

SIA atver Latvijas lauksaimniecības ražojumu un pārstrādes produktu tirgu Rīgā, Imantā – Kleistu ielā pie Kurzemes prospekta. Tirgus darba laiks no līdz katru dienu izņemot pirmdienas. Piedāvājam tirdzniecības vietu, maksa eur/ dienā. Akcija: tirdzniecības vietas bezmaksas.