Katalogs

Kurjerpakalpojumi Rīgā un pieRīgā

Pārtikas produktu piegāde Jūsu klientiem ērtos laikos Rīgā vai aizbrauksim produktiem pakaļ uz Jūsu saimniecību, un veiksim piegādi veikaliem vai tieši Jūsu klientiem. Specializējamies arī precīzā piegādē noliktavām, kur ir laika ierobežojumi (Maxima), un citām veikalu ķēdēm, kā arī klientiem vakara stundās (ja nepieciešams). Piegādājam arī brīvdienās. Ir uzglabāšanas iespējas noliktavā. Esam elastīgi un gatavi individuāli piemērot noteikumus tieši Jums.


Rezervē Auto jau Tūlīt, bet maksā Vēlāk!

Ceļosim ar Busu vai vieglo auto sākot tikai no 21,- eur dienā, nomājot auto vismaz 3 dienas! Papildaprīkojumā piedāvāsim - GPS navigācijas ierīces, Thule jumta bagāžas kastes ar 650 litru ietilpību un bērnu sēdeklīšus, jo tas padarīs Jūsu ceļojumu vēl komfortablāku. Cenā iekļautas visa vieda apdrošināšanas Eiropas teritorijai. Ienāciet www.CarRent.lv un rezervējiet auto un busus atpūtas braucieniem jau tūlīt, jo to skaits ir ierobežots.


Transporta uzņēmums piedāvā loģistikas risinājumus

Transporta uzņēmums, kas piedāvā loģistikas risinājumus. Piedāvājam sekojošus pakalpojumu veidus: Autotransporta kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), Aviotransporta kravu pārvadājumi, Dzelzceļa kravu pārvadājumi, Kuģu kravu pārvadājumi, Muitas brokeru pakalpojumi, Lielgabarīta kravu pārvadājumi, Noliktavu pakalpojumi, Bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi. Sīkāk


Kravu pārvadājumi, arī salikto-plašs autoparka klāsts

Kravu pārvadājumi, arī salikto-plašs autoparka klāsts (Pieejamie auto: busi, refrežeratori, manipulatori, vilcēji ar puspiekabēm, platformas, treileri, furgoni, autokrāni, pasažieru mikroautubusi, kokvedēji, meža izvešanas pakalpojumi, šoferu noma). Ilggadēja darba pieredze šaja joma. Darbības virzieni-Rīga, Latvija, Baltija, Skandināvija, Eiropa, Baltkrievija, Krievija. Pilns pārvākšanās serviss(krāvēju pakalpojumi, mebeļu iz/salikšana, mantu iepakošana). Apkalpojam gan fiziskas, gan juridiskas personas. Slēdzam ligumus par patstāvigu kravu piegādi. Uzņēmumam ir visas nepieciešamās atļaujas vai nodarbotos arī ar pārtikas un bīstamo kravu pārvadājumiem Veicam arī ekspress kravu piegādes Eiropas robežās. Patstāvīgajiem klientiem atlaides. Negabarīta atļauju kārtošanas pakalpojumus Baltijā un Eiropa. Pavadošā transporta pakalpojumi. Express kravu piegade pa Rigu, Latviju, Baltiju, Eiropu-sakot ar vestuli. Noliktavas pakalpojumi, kravu pārkraušanas pakalpojumi. Visu diennakti un bez brīvdienām. Tas viss par pieņemamām cenām, izskatām arī klienta piedāvātās cenas. Plašāka informācija zvanot vai rakstot Uz veiksmīgu sadarbību.


Перевозка почтовых и мелких грузов(от 0, 01кг до

Перевозка почтовых и мелких грузов(от 0, 01кг до 1000кг) в и из (Латвия, Литва, Эстония, Польша, Щвеция, Дания, Норвегия , а так же Москва, Санкт-петербург, Минск , Киев, Одесса( от 0, 01кг до 10кг) в течении 1-2 дней, С Уважением, Владимир MĒS NOGĀDĀSIM JŪSU SŪTĪJUMU-KRAVU(no lidz 1000kg)JEBKURĀ BALTIJAS VALSTU PUNKTĀ(līdz terminalam vai līdz durvim), KĀ ARĪ POLIJĀ un SKANDINAVIJAS VALSTI (tikai līdz durvim) , MASKAVĀ, SANKT-PĒTERBURGĀ, KIJEVĀ, ODESĀ, KAĻIŅINGRADĀ UN MINSKĀ (līdz terminalam) VIENAS DIENNAKTS LAIKĀ


Pasažieru pārvadājumi

Nenoslogo sevi ar auto vadīšanu, prasmīgs vadītājs būs gudra izvēle. Ceļo ar 7 vietīgu minivenu vai 9 vietīgu minibusu ar garo bāzi, nomājot to ar vadītāju vai izmantojot tranfēra pakalpojumus. Ienāciet mūsu mājas lapā un rezervējiet Auto pasažieru pārvadājumiem Baltijas valstu teritorijā jau tūlīt, jo to skaits ir ierobežots.


Mēs piedāvājam pasažieru mikroautobusu Opel Vivaro nomu. 8+1

Mēs piedāvājam pasažieru mikroautobusu Opel Vivaro nomu. 8+1 vai 7+1 sēdvietas, garā bāze, gaisa kondicionieris, elektriskie logi, stereo CD, āķis, Octa, Kasko, garantija Eiropā. Papildus iespējams aprīkot ar jumta bagāžas kastēm, bērnu sēdeklīšiem, ledusskapi, piekabi un navigāciju Gps. Mikroautobusu noma:


Piedāvāju transporta pakalpojumus ar garo augsto Ford Tranzit,

Piedāvāju transporta pakalpojumus ar garo augsto Ford Tranzit, lielākām kravām Man, manipulators.