Katalogs

Pārdodam ābolus, dažādas šķirnes

Pārdodam ābolus, dažādas šķirnes


Pārdodam dažādu šķirņu vietējos ābolus no noliktavas, vairumā

Pārdodam dažādu šķirņu vietējos ābolus no noliktavas, vairumā. Cena runājama. Atkarīga no šķirnes, lieluma un kvalitātes.


Deserta āboli, zaļās karotītes sertifikāts.

Deserta āboli, zaļās karotītes sertifikāts, vairāk kā 10 šķirnes, iespējama piegāde, āboli šķiroti pa izmēriem.


Pārdod ābolus Rubīns, Antejs un citas šķ.

Pārdod ābolus Rubīns, Antejs un citas šķ. Iespējama piegāde atkarībā no daudzuma un attāluma. Cena runājama.


Audzējam ābolus (Auksis, Lobo, Sinap Orlovskij, Beloruskoje maļinovoje,

Audzējam ābolus (Auksis, Lobo, Sinap Orlovskij, Beloruskoje maļinovoje, Zarja alatau) Valmieras rajona Dikļu pagastā. Āboli sulīgi, blīvi, garšīgi un skaisti. Rotās jūsu galdus svaigā veidā un labi noderēs cepšanai, salātiem, sulām. Konsultēsim par labākās šķirnes izvēli. Izplatām Rīgā svētdienu vakaros, pirmdienu rītos. Maršruts Dikļi - Rīgā Ziepniekkalns - Jaunolaine. Citās nedēļas dienās varam runāt tikšanos Spices rajonā. Šobrīd ēdami Auksis un Lobo. Apjoms- sākot no 10 kg. Pasūtījumi, jautājumi, bildes, individuālas vienošanās pa e-pastu vai telefonu.


Piedāvājam dažādu šķirņu ābolus!

Piedāvājam dažādu šķirņu ābolus. Lielākus apjomus varam piegādāt. Ābolu cenas no 0.60-0.90 eur atkarībā no apjoma, šķirnes, kvalitātes. Ir visas vajadzīgās PVD atļaujas.


Zemnieku saimniecība piedāvā gan vairumtirdzniecībā, gan mazumtridzniecībā

Zemnieku saimniecība piedāvā gan vairumtirdzniecībā, gan mazumtridzniecībā ābolus par izdevīgām cenām. Ir iespējas piegādāt.


Deserta šķirņu āboli!

Deserta šķirņu āboli. Piegāde uz Talsiem par brīvu. Esam PVD reģistrā. Pavasarī piedāvāsim arī ābeļu stādus.


Audzējam Jums! Kvalitatīvi dažādu šķirņu āboli!

Piedāvājam kvalitatīvus dažādu šķirņu ābolus vairumā ar piegādi, kā arī augļus var iegādāties uz vietas augļu noliktavā. Ir visas nepieciešamās atļaujas un sertifikāti. Pieejamas dažādas šķirnes. Cenas 0.50 - 0.70 eur/kg. Nestandarta āboli 0.30 eur/kg.


Pārdod ābolus un sulu.

Pārdodu ābolus Spartans. Ziemas šķirnes āboli ar stingru un sulīgu mīkstumu. Augļi nelieli. Garšas īpašības izcilas. Krāsa tumši sarkana. Cena no 0,50-1,00 eur/kg. Pārdodu arī ābolu sulu 3L un 5L maisos par cenu attiecīgi 3,00 un 4,50 eur/gb. Sula izgatavota no speciāli atlasītām ābolu šķirnēm panākot izcilas garšas īpašības. Piedāvāju arī truša gaļu. Skatīt sadaļu "gaļa" . Piegāde piektdienās virzienā Ugāle-Talsi- Tukums- Jūrmala-Rīga. Pārējos virzienos pēc vienošanās.