Katalogs

Kvalitatīva svaiga un kūpināta cūkgaļa.

Kvalitatīva svaiga un kūpināta cūkgaļa, apstrādāta pēc sentēvu metodes. Zemnieku saimniecības kautuve A 006677, mājražotājs 036536.


Pārdod un piegādā svaigu cūkgaļu, cūkgaļas kūpinājumus

Pārdod un piegādā svaigu cūkgaļu, cūkgaļas kūpinājumus un desas! Latvijas zemnieka ražojums! Izcila kvalitāte! Piegādājam visā Latvijā (izņemot Latgale).


Piedāvā Latvijā audzētu, ekoloģisku tīru, svaigu trušu gaļu.

Piedāvā Latvijā audzētu, ekoloģisku tīru, svaigu trušu gaļu. Iepriekš piesakot. PVD atļauja 056409. Piegade Rīgas robežās.


Trušu gaļa un tās izstrādājumi!

Pārdodam trušu gaļu svaigu, marinētu, kūpinātu. Trušu gaļas pastētes u.c. izstrādājumus. Sīkāk par produkciju un cenām interesēties pa telefonu varat jau šobrīd. Tirdzniecību sāksim ar februāri 2016. g.


Bioloģiskā saimniecība piedāvā jēra gaļu.

Bioloģiskā saimniecība pēc iepriekšēja pasūtījuma pieved Rīgā un Valmierā jēra gaļu (iespējams dalīt pa ceturtdaļām (4-5 kg). Sīkāka informācija pa telefonu.


Копченые куры и свинина.Домашнее горячее и холодное копчение

Копченые куры и свинина.Домашнее горячее и холодное копчение на ольховых дровах.Возможен предворительный заказ.Количество не огроничено.Есть доставка. Majas kupinatas vistas un cukgaļ un auksts kupinajums ar alkšņa iespejams iepriekš nav ierobež pegade.


Bioloģiski sertificēta jēra gaļa pa tiešo no ražotāja.

Bioloģiski sertificēta jēra gaļa pa tiešo no ražotāja. Liemenis, vai pusliemenis - eur/kg. Sadalīts vakuumfasējumā - eur/ kg. Sidrabjēra produkcija tiek iegūta bioloģiski sertificētā pārstrādes uzņēmumā, kas garantē visaugstākās kvalitātes jēra gaļu. Sertifikāts Kontroli veic "Videskvalitāte".


Piedāvāju pašaudzētu cūkgaļu un mājas žāvējumus iespēja pasūtīt

Piedāvāju pašaudzētu cūkgaļu un mājas žāvējumus iespēja pasūtīt ar piegādi mājās. Piegāde iespējama Tukuma rajonā un Rīgā. Īpašs piedāvājums: ir iespēja iegādāties sivēnus. Uz vietas apskatāma produkcija Tukuma tirgū Ceturtdienās un Sestdienās. Mājas žāvējumi & svaiga gaļa


Pārdodam svaigu cūkgaļu!!!

Pārdodam svaigu cūkgaļu! Par regulārās kaušanas termiņiem interesēties pa telefonu!


Pārdodu pašu audzētu cūku gaļu un dabīgus mājas

Pārdodu pašu audzētu cūku gaļu un dabīgus mājas kūpinājumus par samērīgam cenā ražošanas atļauja no PVD. Kā arī var iegādāties pienu un piena produktus arī ir mājražotāja atļauja.Cūkgaļa

Lielopa gaļa

Jēra gaļa

Aitas gaļa

Truša gaļa

Medījumu gaļa

Cita gaļa

Tītara gaļa

Vistas gaļa

Kazas gaļa

Zoss gaļa