Katalogs


Zāļu tējas

Dabiskas un veselīgas lietas sev un dāvanām! Piedāvāju Latvijā audzētu un vāktu aromātisku augu tējas, zāļu tēju maisījumus, pirts pinduļus un pindas, ķermeņa skrubīšus, dabiskās ziepes un sauso augu maisījumus pirts uzlējumiem vai zāļu vannām, miega spilventiņi ar miega augiem. Piedāvājumā ir žāvētu pļavas zāļu, koku lapu, skuju un citu Latvijas aromātisko augu tējas un maisījumi ar dažādu iedarbību. Tēju maisījumiem ir noteikta veselību un garastāvokli uzlabojoša iedarbība, tie ir garšīgi un enerģētiski aktīvi. Ir dažu atsevišķu augu tējas (cenas katram augam atšķirīgas). Var pasūtīt maisījumus konkrētam cilvēkam kādas noteiktas veselības problēmas dziedināšanai. Tējas, tēju maisījumi ( 2,50 – 3,00 eur/60g). Tirgotājiem 10% atlaide. Kafejnīcām un pirtīm tēju maisījumi uz svara 38 eur/kg.


Tirdzniecības vietas

Piedāvāju 20 tirdzniecības vietas (tirgošanai no automašīnām) Iļģuciemā. Vieta atrodas dzīvojamās apbūves teritorijā, blakus ir tirdzniecības centrs, veikali. Pieejama elektrība.


Bioloģiski audzēti tomāti, upenes, mājas vīns

Bioloģiski audzēti tomāti, upenes, mājas vīns


ZS sniedz meža izvešanas pakalpojumus Jēkabpils un Daugavpils

ZS sniedz meža izvešanas pakalpojumus Jēkabpils un Daugavpils rajonā, un pērk pēc vienošanās.


Pārdodu dažādas tējas :pelašķu 50g, vīgriežu 40g, asinszāļu50g,

Pārdodu dažādas tējas : pelašķu 50g, vīgriežu 40g, asinszāļu50g, upes piparmētras 50g, liepziedu 40g, māllēpes 50g, meža zemeņu lakstu ar visām ogām 30g. Lasu pēc pasūtījuma arī citas tējas. Sīkāku info par tēju lietošanu varat saņemt sūtot e-pastu.


Piedāvājam atpūtu pie ezera zemnieku saimniecībā, telpas svinībām!

Piedāvājam atpūtu pie ezera zemnieku saimniecībā, telpas svinībām, pirts, laivu noma, telšu vietas.


Veselīgi maisījumi DABAS SPĒKS no dažādām sēkliņām.

Veselīgi maisījumi DABAS SPĒKS no dažādām sēkliņām (kaņepju, linsēklu, sezama, saulespuķu), riekstiem, zaļumiem. Sniedz organismiem dabīgus vitamīnus un mikroelementus. Lieto pārkaisot sviestmaizes, biezpienu, salātus, dārzeņus, putras, pankūkas Pieņem arī individuālus pasūtījumus pa telefonu un e-pastu. Tirdzniecības vietas - gadatirgi (Straupē, Cēsīs, Mežaparkā ) PVD atzīšanas Nr. 032031


smiltsērkšķu eļļa, uz rapšu eļļas bāzes, 200 ml

smiltsērkšķu eļļa, uz rapšu eļļas bāzes, 200 ml


smiltsērkšķu biezenis, ar cukuru 3:1, saldēts, 200 g

smiltsērkšķu biezenis, ar cukuru 3:1, saldēts, 200 g