Katalogs

Lēni audzēts broileris

LĒNI AUDZĒTS BROILERIS NO VENTSPILS NOVADA -SEV UN SAVIEM BĒRNIEM! Mūsu ģimene audzē broilerus sev un saviem klientiem, līdz ar to piedāvājam svaigu, atdzesētu broileru gaļu gala patērētājam. Esam izviedokuši zīmolu "Kanna", ar ko atpazīst mūsu produkciju(Facebook- Kanna). Uzņēmums darbojas saskaņā ar LR reglamentētājām prasībām konkrētajam darbības veidam, uz doto brīdi esam izviedojuši vienīgo LR mobilo mājputnu kautuvi, kura ir atzīta un reģistrēta atbilstoši LR spēkā esošajiem noramtīvajiem aktiem. Tādējādi mūsu klienti var būt pārliecināti, ka gan saimniecībā, gan kautuvē tiek ievērotas visas labturības prasības, tiek veikti laboratoriskie izmaklējumi gan dzīviem putniem, gan kautķermeņiem atbilstoši LR spēkā esošajām prasībām. Klientam iespējams saņemt svaigu, atdzesētu broilera gaļu dažāda veida dalījums, kas iepakota vakuuma iepakojumā un ir atbilstoši marķēta. Broilera dalīguma iespējas: 1.Fileja 2.Zupas izlase 3.Šķiņķi 4.Kājas 5.Šķiņķis ir kāju 6. 1/4 7. 1/2 8. Vesela vista-nav iepakota vakuumā *klientam netiek dota iespēja iegādāties tikai vienu no dalīguma iznākumiem **klientam jāiegādājas vesels broileris vai 1/2 no broilera *** dalījums tiek veikts, ja klients to vēlās, par atsevišķu samaksu !Transportēšana notiek izmantojot atbilstošu transporta ledusskapi, lai nodrošinātu, ka gaļa atrodas temperatūrā, kas nodrošina to, lai tā nesabojātos. PASŪTĪJUMS JĀNODOD LĪDZ OTRDIENAS PLKST.10:00!!!


Kvalitatīva svaiga un kūpināta cūkgaļa.

Kvalitatīva svaiga un kūpināta cūkgaļa, apstrādāta pēc sentēvu metodes. Zemnieku saimniecības kautuve A 006677, mājražotājs 036536.


Pārdod un piegādā svaigu cūkgaļu, cūkgaļas kūpinājumus

Pārdod un piegādā svaigu cūkgaļu, cūkgaļas kūpinājumus un desas! Latvijas zemnieka ražojums! Izcila kvalitāte! Piegādājam visā Latvijā (izņemot Latgale)


Piedāvā Latvijā audzētu, ekoloģisku tīru, svaigu trušu gaļu.

Piedāvā Latvijā audzētu, ekoloģisku tīru, svaigu trušu gaļu. Iepriekš piesakot. PVD atļauja 056409. Piegade Rīgas robežās.


Trušu gaļa un tās izstrādājumi!

Pārdodam trušu gaļu svaigu, marinētu, kūpinātu. Trušu gaļas pastētes u.c. izstrādājumus. Sīkāk par produkciju un cenām interesēties pa telefonu varat jau šobrīd. Tirdzniecību sāksim ar februāri 2016. g.


Bioloģiskā saimniecība piedāvā jēra gaļu.

Bioloģiskā saimniecība pēc iepriekšēja pasūtījuma pieved Rīgā un Valmierā jēra gaļu (iespējams dalīt pa ceturtdaļām (4-5 kg). Sīkāka informācija pa telefonu.


Копченые куры и свинина.Домашнее горячее и холодное копчение

Копченые куры и свинина.Домашнее горячее и холодное копчение на ольховых дровах.Возможен предворительный заказ.Количество не огроничено.Есть доставка. Majas kupinatas vistas un cukgaļ un auksts kupinajums ar alkšņa iespejams iepriekš nav ierobež pegade.


Piedāvāju visa veida vilnas un pusvilnas adījumus

Piedāvāju visa veida vilnas un pusvilnas adījumus par lētām cenām pēc pasūtījuma: Bērnu kostī ..zeķes, pončo, jakas, kleitas, bērnu zābaciņi, lakati, kokvilnas cepurītes(tamborētas) visa veida lina


Bioloģiski sertificēta jēra gaļa pa tiešo no ražotāja.

Bioloģiski sertificēta jēra gaļa pa tiešo no ražotāja. Liemenis, vai pusliemenis - eur/kg. Sadalīts vakuumfasējumā - eur/ kg. Sidrabjēra produkcija tiek iegūta bioloģiski sertificētā pārstrādes uzņēmumā, kas garantē visaugstākās kvalitātes jēra gaļu. Sertifikāts Kontroli veic "Videskvalitāte".


Jēra un aitu gaļa no BIO fermas

Piedāvājam pārdošanai ekoloģiski tīru brīvā dabā BIO fermā audzēto jēru un aitu gaļu. Pārdodam visu ve-selu jēru vai pusi jēra. Ir iespēja apmeklēt saimniecību un izvēlēties. Cena: 8.00 EUR/kg Имеем возможность предложить экологически чистую баранину, выращенную в свободном выгуле на БИО – ферме. Продаем целую тушу, или половину туши. Имеется возможность посетить ферму и выбрать. Цена: 8.00 EUR/кгCūkgaļa

Lielopa gaļa

Jēra gaļa

Aitas gaļa

Truša gaļa

Medījumu gaļa

Cita gaļa

Tītara gaļa

Vistas gaļa

Kazas gaļa

Zoss gaļa