Katalogs

Pārdod medu

Pārdod dažādu ziedu medu, bišu maizi, propolisu, medus maisījumus. Piegāde Talsu novadā un lielākiem pasūtījumiem arī uz Rīgu (un citur).


Dažādu ziedus medus

Dažādu ziedus medus! Atrodas tālu no lieliem satikmes ceļiem. Ievākušas medu tuvējos mežos, pļavās un purvos. Ļoti labas garšas īpašības, atsauksmes. Reizi mēnesī piegāde Rīgas rajonā. Konsultēšu par bišu produktu lietošanu.


Bioloģiskā saimniecība pārdod Latvijā audzētus svaigus dārzeņus.

Bioloģiskā saimniecība pārdod Latvijā audzētus svaigus dārzeņus, gan mazumtirdznieciba, gan vairumā: jaunos kartupelus, gurķus (arī mazsālītus), kāpostus (arī skābētus) , galda bietes, burkānus, puravus, pētersīļus, dilles. Piedavajam piegadi. Ja ir interese zvaniet vai rakstiet uz e-mailu visus interesējušos jautājumus. Sertifikāta


Pārdod medu

Liepziedu medus Pavasara ziedu Vasaras dažādu ziedu Meža ziedu medus Krēmveida medus Vasks Propoliss


Biškopis, bez starpniekiem, ar piegādi mājās piedāvā

Biškopis, bez starpniekiem, ar piegādi mājās piedāvā medu. Piegādes: Bauska, Baldone, Ķekava, Salaspils, Rīga, Olaine, Jelgava, Eleja, Tērvete, Dobele.


Pārdodu pieneņu medu, ekoloģiski tīru bez jebkādiem E

Pārdodu pieneņu medu, ekoloģiski tīru bez jebkādiem E vai E12 , kurš sevišķi ieteicams tiem, kuriem ir mazasinība un ar to saistītas veselības problēmas. Tā kā pašai piemīt tāda problēma-pamēģināju sākumā lietot to pati un rezultāti mani to lietot cilvēkiem ar līdzīgām kaitēm, nenožēlosiet!


Dažādu ziedu medus. Aveņu, bioloģisko pļavu, meža medus

Dažādu ziedu medus. Aveņu, bioloģisko pļavu, meža medus


Pārdodu visus medus produktus.

Pārdodu visus medus produktus: medu, vasku, vaska šūnas, ziedputekšņus, bišu maizi. Ir PVD atļauja un tirdzniecības apstiprinājums. Piedāvājam veikaliem un lieliem pircējiem.