Katalogs

ZS pārdod augstākās kvalitātes govs pienu

ZS pārdod augstākās kvalitātes govs pienu no baseina. Lielākā daudzumā iespējama piegāde. Ir PVD svaigpiena realizācijas atļauja Nr P-96-09-0001.


Piegādājam TIEŠI JŪSU MĀJĀS VAI DARBA VIETĀ pašaudzētu

Piegādājam TIEŠI JŪSU MĀJĀS VAI DARBA VIETĀ pašaudzētu svaigu un kūpinātu CŪKGAĻU - gan 1/4-cūkas, gan sadalītu (kā veikalā - karbonāde, kauliņi ). Piedāvājam arī lauku PIENU!


Ekoloģiska statusa saimniecība piedāvā piena produkciju

Ekoloģiska statusa saimniecība piedāvā piena produkciju, kas iegūta no 100% pasterizēta kazas piena. Produkts ir ļoti veselīgs un kvalitatīvs. Piedāvajam: -)Pienu -)Biezpienu -)Sieru ar dažādām garšām -)Kūpinātu sieru -)Sieru ar marmelādi (kārums bērniem) Aicinām uz sadarbību tirdzniecības pārstāvjus. Piegāde.


Saimniecība piedāvā - kazas un visa veida kazu produkciju!

Pārdodam slaucamas kazas 100 eur/ gab. Mazie kazlēni ap 50eur/gab. Siers pašu kūpināts un svaigs 14 - 20 eur/kg. Piens un kazas gaļa. Cenas dažādas un runājamas. Piegāde iespējama Rīgā un pieRīgā. Zvaniet, sarunāsim!


Bioloģiskā saimniecība pārdod kazas pienu

Bioloģiskā saimniecība pārdod kazas pienu un citus piena produktu izstrādājumus (sieru, jogurtu). Iespējama piegāde uz Rīgu.


Puscietais Gaudas tipa siers, vienīgā ražotne Latvijā,

Puscietais Gaudas tipa siers, vienīgā ražotne Latvijā, kas ražo sieru pēc individuāli izstrādātas receptes no Holandes. Ir PVD atļauja


Ekoloģiski tīrs produkts, no Kurzemes zemnieka. Kazas siers,

Ekoloģiski tīrs produkts, no Kurzemes zemnieka. Kazas siers, piens biezpiens, gaļiņa, un žāvējumi. Proukta ir gatavošanā ir ielikta visa sirds, un pats galvenais, tas ir pilnīgs roku darbs (nevienas mehāniskās darbības) tāpēc varam garantēt 100% kvalitāti. Pēc individuāla pasūtījuma var pasūtīt sieru- žāvētu, vai svaigu un ar dažādām piedevām, biezpienu, bērniem veselīgo kazas pienu. Uz pasūtījuma izgatavojam saldo sieriņu, kuri ļoti patīk un garšo bērniem. Piegāde pie klienta mājās


Mājas siers, piens un biezpiens!

Piedāvāju mājas sieru, pienu un biezpienu no bioloģiskās saimniecības. Tirdzniecību atsāksim no maija 2016.gadā, bet pasūtījuma pieteikumus pieņemam jau šobrīd. Sīkāka informācija pa telefonu.


Kazas piena, siera, biezpiena degustācija , realizācija. Iespēja

Kazas piena, siera, biezpiena degustācija , realizācija. Iespēja iegādāties kazas un kazlēnus , ( ir bioloģiskās razošanas , vaislas ganāmpulka sertifikāti un PVD atļaujas.) Atpūta , makšķerēšana saimniecības zivju dīķos un tuvējā Tāšu ezerā.


Zemnieku saimniecība piedāvā ar piegādi MĀJĀ!

Zemnieku saimniecība piedāvā ar piegādi MĀJĀ! Jugla Mezciems Pljavnieki Purvciems Piens (4, 36%) Biezpiens krējums Хозяйство предлагает с доставкой на ДОМ! Mолоко (4, 36%) Творог СметанаPiens

Sviests

Krējums

Siers

Paniņas

Sūkalas