Pakalpojums - Lēni audzēts broileris

Atjaunots : 02.07.2021 (Pievienots : 29.06.2021)

Lēni audzēts broileris

LĒNI AUDZĒTS BROILERIS NO VENTSPILS NOVADA -SEV UN SAVIEM BĒRNIEM!
Mūsu ģimene audzē broilerus sev un saviem klientiem, līdz ar to piedāvājam svaigu, atdzesētu broileru gaļu gala patērētājam.
Esam izviedokuši zīmolu "Kanna", ar ko atpazīst mūsu produkciju(Facebook- Kanna).
Uzņēmums darbojas saskaņā ar LR reglamentētājām prasībām konkrētajam darbības veidam, uz doto brīdi esam izviedojuši vienīgo LR mobilo mājputnu kautuvi, kura ir atzīta un reģistrēta atbilstoši LR spēkā esošajiem noramtīvajiem aktiem.
Tādējādi mūsu klienti var būt pārliecināti, ka gan saimniecībā, gan kautuvē tiek ievērotas visas labturības prasības, tiek veikti laboratoriskie izmaklējumi gan dzīviem putniem, gan kautķermeņiem atbilstoši LR spēkā esošajām prasībām.
Klientam iespējams saņemt svaigu, atdzesētu broilera gaļu dažāda veida dalījums, kas iepakota vakuuma iepakojumā un ir atbilstoši marķēta.
Broilera dalīguma iespējas:
1.Fileja
2.Zupas izlase
3.Šķiņķi
4.Kājas
5.Šķiņķis ir kāju
6. 1/4
7. 1/2
8. Vesela vista-nav iepakota vakuumā

*klientam netiek dota iespēja iegādāties tikai vienu no dalīguma iznākumiem
**klientam jāiegādājas vesels broileris vai 1/2 no broilera
*** dalījums tiek veikts, ja klients to vēlās, par atsevišķu samaksu
!Transportēšana notiek izmantojot atbilstošu transporta ledusskapi, lai nodrošinātu, ka gaļa atrodas temperatūrā, kas nodrošina to, lai tā nesabojātos.
PASŪTĪJUMS JĀNODOD LĪDZ OTRDIENAS PLKST.10:00!!!

1 Kg 7.50€

Rīga:

Ceturtdiena

Pakalpojuma īpašnieks nav apmaksājis šo pakalpojumu vai ir to darījis tikai daļēji. Lai iegūtu piekļuvi papildu informācijai, Jūs to varat iegādāties atsevišķi!